Bodrum Villa Kiralama
Güven & Hizmette 15. Yıl - TÜRSAB Acenta No: 7532
 Bodrum Kiralık Villa & Apart Arama   
2005 yılında kurulan firmamız uluslararası gayrimenkul hizmeti veren bir danışmanlık şirketidir.

Firmamız, Bodrum yarımadasında; Bodrum Merkez, Yalıkavak, Bitez, Ortakent, Yahşi, Yalıkavak, Gündoğan, Türkbükü, Torba, Güllük, Akyarlar, Gümüşlük, Turgutreis, Gümbet, Gölköy, Tuzla, Konacık bölgelerinde kiralık daire, özel havuzlu villa, apart ve residans dairelerin kiralama ve satış hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Hizmet verdiğimiz bölgelerde gayrimenkullerinizin kiralamasını ve bakımını üstlenebilir, talep ettiğiniz gayrimenkullerin özellikleri, konumuyla ile ilgili araştırma yapabilir ve sizleri bilgilendirebiliriz.

Modern iş anlayışının gerektirdiği tüm teknolojik imkanları kullanan şirketimiz, yüksek öğrenim almış, uluslararası gayrimenkul pazarında tecrübe sahibi yerli ve yabancı profesyonellerden oluşmaktadır.

TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) 7532 no'lu üyesi, Bodrum Ticaret Odası 7002 no'lu üyesi ve Bodrum Emlakçılar Derneği 495 no'lu üyesi olan Firmamız, hizmet alanındaki ticari üyelikleri ile güvenli bir servis sunmaktadır.

Bodrum'da ev konforunda yazlık tatil farkını yaşamanız için Bodrum Gümbet’te bulunan ofisimizi ziyaret edebilir veya iletişim bilgilerimizden bize ulaşıp danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Saygılarımızla,
VILLA & APART ARAMA
Tursab