Bodrum Villa Kiralama
 Bodrum Kiralık Villa & Apart Arama   

Villa Fuschia

Yalıkavak'ta Deniz Manzaralı Ortak Havuzlu Bahçeli Kiralık Yazlık Residence
Günlük 500 TL 'den başlayan fiyatlarla
Villa ID
SMV11721
Şehir
Konum
Ev Tipi
Rezidans
Yatak Odası
2
Kapasite
5 kişi
Banyo
2
Havuz Tipi
Ortak Havuz
GÜNLÜK KİRALAMA FİYATLARI
 • Genel Bilgiler
 • Bölge Bilgisi
 • Rezervasyon Şartları

Bir ödül kazanan mimar tarafından tasarlanan bir gelişmeyle çağdaş modern villa. Özel teras ve bahçeye bakan, deniz manzaralı geniş 2 yatak odası, 2 duşlu oda, yarı müstakil villa. Birkaç adım ötesinde çarpıcı, büyük paylaşılan bir sonsuzluk havuzu var. Bu güzel tatil villasında gerçekten çağdaş bir his var ve diğerlerinden ayırıyor. Çiftler veya küçük aileler için mükemmel bir tatil evi. Bodrum Yarımadası'nın popüler Yalıkavak'ın eteklerinde sadece 20 (20) küçük bir villada inşa edilmiş villa, gri kayrak zeminler, döşenmiş banyolar vb. Ile yüksek kalitede demirbaşlar ve teçhizatlara sahiptir. Villa kendi Ege'nin ve Yalıkavak kentinin panoramik manzaralarını sunan özel teras. Birkaç adım ötede, çarpıcı paylaşımlı sonsuzluk havuzu, kendiniz için asla kalabalık olamayacağınızı ... sadece mükemmel buluyorsunuz! Tam donanımlı mutfak, yemek alanı ve salon ile geniş açık plan. Tabandan tavana sürgülü kapılar yemek, barbekü ve dinlenme için ideal olan güzel terasa açılıyor. Teras görünümlerinden gerçekten şaşırtıcı. Zemin katta duşlu geniş banyo, cam üst kabin üzerine lavabo ve bir WC bulunmaktadır. Giriş, 2 adet çift kişilik yatak odası ve duş, lavabo ve WC bulunan bir banyo bulunan birinci kat seviyesindedir. Her iki yatak odası da deniz manzaralıdır ve her ikisi de balkona açılmaktadır. Yatak odalarında klima bulunmaktadır. Gümüşkaya'da, Yalıkavak'a bir yönde yaklaşık 8 dakika, diğerinde Gümüşlük'te 10/15 olan sessiz bir yerleşim bölgesinde yer almaktadır. Turgutreis'in en büyük kenti Gümüşlük'ün diğer yakasında yaklaşık 15/20 dakika. Çarpıcı engebeli deniz manzarası, geniş bir yemek / dinlenme terası ve açık hava yaşam tarzı. Muhteşem paylaşılan sonsuzluk havuzu kelimenin tam anlamıyla birkaç adım uzaklıktadır. Güneş şezlonglarını, gölgesini ve salon mobilyalarını bulacaksınız. Bu bölgede sadece 20 villa var, bunların 11 tanesi özel havuzlara sahip. Bu nedenle bu büyük havuz, büyük villaların sahipleri ve konukları kendi havuzlarını kullandıkları için asla aşırı kullanılmıyor veya kalabalık olmuyor.
 • 45 km Havaalanına
 • 1,5 km Şehir Merkezine
 • 1.5 km Plaja
 • 450 mt Dolmuş Durağına
 • 1 km Restaurantlara
 • 500 mt Markete
 • 1 km Sağlık Merkezine
Bulaşık Makinasi
Buzdolabı
Çamaşır Makinası
Fırın
Mutfak Aksesuaları
Su Isıtıcısı
Tv
Yemek Masası
2 Kişilik Koltuk
3 Kişilik Koltuk
Klima
Orta Sehpa
Televizyon
Yemek masası
Duşakabin
Ebeveyn Banyo
Bahçe
Bahçe Masa & Sandalye
Balkon
Balkon Masa-Sandalye
Barbekü
Havuz
Kapalı Garaj
Otopark
Şezlong
Evcil Hayvan Getirilemez
Sigara İçilemez
 • 250 TL Temizlik
 • 500 TL Hasar Depozitosu

 

 

REZERVASYON VE KİRALAMA ŞARTLARI

 1. RESERVASYON &ÖDEME: Rezervasyon yaptığınız ev ile ilgli toplam kira bedelinin %50si, 3 iş günü içinde banka hesabımıza yatmalıdır. Reservasyon kapora bedeli tarafımızca teslim alındığında kiraladığınız ev, isminize belirtilen tarih aralığında reserve edilip, müşteriye konfirme edilir . Kalan bakiyeniz ise tatiliniz başlamadan 30 gün önce yine aynı hesaba yatmalıdır. Ödemeler banka yolu ile havale veya İstenirse kredi kartı ile de yapılabilir. Ödemenin tamamı yapılmadan ev teslim edilemez. Kiralama bedeli yabancı para birimi ise ve müşteri ödemeyi TL bazında yapmak isterse ödemeyi yapacağı günün , http://www.paragaranti.com/pages/doviz.jsp adresindeki  Garanti şubesiz satış kuru baz alınır.
   
 2. ELEKTRİK - SU: 21 Gün/Gece ve üzeri konaklamalarda müşteri kaldığı dönem içerisinde kullandığı elektrik ve su parasını öder. Müşterinin eve giriş ve çıkışında sayaçlar okunur. Aradaki fark birim fiyat ile çarpılıp alınan depozito bedelinden düşülür.
   
 3. CHECK-IN, CHECK-OUT: Evlere giriş (Check-in) saat 16:00’dan sonra, çıkış (Check-out) ise saat 10:00’da olmalıdır. Bu arada kalan zaman dilimi evlerin temizliği ve bir sonraki müşterinin girişi için ayrılmıştır. Sadece uygun durumlarda geç çıkış veya erken girişe izin verilir.Bunun haricinde kiracı belirtilen saatte çıkış yapmak zorundadır. Geç çıkış yapıldığı taktirde bu durumdan kaynaklanabilecek olan kayıpları ödemeyi taahhüt eder.
   
 4. HASAR DEPOZİTOSU: Kiraya verilen tüm evler için bir hasar bedeli tespit edilmistir, bu rakam 500 TL - 1000 TL arasındadır. Kiracı hasar bedelini kira ödemesi ile beraber  SPM Tur. Emlak Paz. Ltd. Şti. ‘e öder. Kiracı evden ayrılırken evi teslim aldığı haliyle teslim ettiği taktirde, eğer herhangi bir hasar veya eksik bulunmazsa, SPM Tur.Emlak Paz. Ltd. Şti depozito bedelini 3 ila 7 gün içerisinde banka havalesi ile müşterinin hesabına geri iade eder.
   
 5. TEMİZLİK: Tüm evler girişte temiz teslim edilir. Müşteri çıkışında yapılacak temizlik ücreti evin durumuna ve büyüklüğüne göre kiracıdan tahsil edilir. Çıkış temizlik bedeli evin oda sayısına göre aşağıdaki gibidir;
             1 odalı daire: € 39 ,   2 odalı daire:  € 54 ,  3 odalı daire: € 64, 
             2 odalı villa : € 64,  3 odalı  villa  :    € 86,  4 odalı villa  : € 95 , 5 odalı villa: € 130                               
 
 1. KİRALAMA TARİHİ VEYA EVİN DEĞİŞTİRİLMESİ: Herhangi bir sebepten dolayı evin veya rezervasyon tarihinin değiştirilmesi için firmadan onay alınması gerekir. Firmadan onay alındıktan sonra tarih değişikliği yapılabilir.
   
 2. REZERVASYON İPTALİ:
Rezervasyon İptalleri yazılı olarak e-mail ve/veya faksla belirtilmek durumundadır.
Reservasyon iptal ödemesi, İptal talebinin elimize ulaştığı gün ile rezervasyonun başlayacağı tarih arasında, toplam tatil ücreti üzerinden hesaplanmaktadır. Buna göre;
Varıştan 10 hafta önceki iptallerde depozito iadesi yapılmaz.
70-43 gün öncesi iptallerde yapılan ödemenin %30 iadesi yapılmaz.
42-29 gün öncesi iptallerde yapılan ödemenin %50 iadesi yapılmaz.
28-22 gün öncesi iptallerde yapılan ödemenin %70 iadesi yapılmaz.
21-15 gün öncesi iptallerde yapılan ödemenin %90 iadesi yapılmaz.
14-0 gün öncesi iptallerde yapılan ödemenin %100 iadesi yapılmaz
 1. ÖZEL TALEPLER: Özel istek ve taleplerinizi karşılamak için elimizden geleni yapacağımızı, ancak bunun için bir garanti veremeyeceğimizi üzülerek belirtiriz.  
   
 2. MÜŞTERİ SORUMLULUKLARI:
·       Evin içerisinde sigara içilmesi yasaktır.
·       Hiç bir şekilde evcil hayvan kabul edilmez.
·       Her ev için maksimum kişi sayısı web sitemizde belirtilmiştir. Sözleşmede belirtilen kişiler haricinde evde başka kimse kalmamalı, Müşteri kiraladığı ev için reservasyon formunda ve/veya web sitemizde belirtilen kişi sayısını aşmamalıdır.
·       Müşteri vermiş olduğu bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu kabul ve taahhüt  eder. Müşterinin vermiş olduğu eksik yada yanlış bilgilerden kaynaklanan sorunlardan firmamız sorumlu değildir.
·       Müşteriler kiraladıkları  tatil konutunun tüm eşyalarını ve mobilyalarını kullanmaya yetkilidir.   Fakat tüm ekipmanları temiz ve hasar vermeden kullanmaya özen göstermelidir. Herhangi bir hasar ziyanda firmamızı haberdar etmelidir. 
Oluşan herhangi bir hasarın bedeli neyse depozitodan düşülecektir.  Hasar bedeli depozito bedelinden yüksek ise müşteri fazlasını ödemeyi kabul eder.
·       Müşteriler kiraladığı evin çevresindeki komşulara karşı anlayışlı olmalı ve çevreyi rahatsız edecek her türlü davranış ve gürültüden sakınmalıdır. Ayrıca kanunen yasak olan herhangi bir yasadışı (silah,uyuşturucu,kaçakçılık vs..) faaliyet içinde bulunmamalıdır. Böyle bir durum karşısında SPM Tur. Emlak Paz. Ltd. Şti.’ nin  evi tahliye ettirme hakkı saklıdır.
Yukarıda belirtilen maddelerin ışığında SPM Tur. Emlak Paz. Ltd. Şti. geri para iadesi olmadan kontratı iptal eder.
        
 1. FİRMANIN SORUMLULUKLARI:
·       SPM Tur. Emlak Paz. Ltd. Şti. giriş tarihinde evlerin temiz ve noksansız teslim edilmesinden sorumludur.
·       Çalışma saatleri nisan ayından itibaren Pazartesi –Cumartesi  09:00-19:00 saatleri arasındadır.  
·       Konutta olabilecek aksaklıkları(elektrik arızası,su arızası vs.) en kısa zamanda onarımını veya bakımını yaptırır. Fakat yaz aylarının çok yoğun olması sebebi ile gecikmeler yaşanabileceğini de hatırlatmak isteriz.
·       Müşterilerin özel kıymetli eşyalarından firmamız hiç bir şekilde sorumlu degildir. Tatil beldelerinde hırsızlık olaylarının olabileceğini dikkate alarak misafirlerimizin dikkatli olmalarını öneriyoruz.
·       Seyahat sigortası yaptırmanızı öneririz. Eve ait eşyaların çalınması, zarar görmesi veya benzer koşullarda, olay yerinde inceleme yapan polis veya jandarmanın raporuna göre hareket edilecektir.
·       Tamamen kontrolümüz dışında gerçekleşen savaş, savaş tehdidi, toplumsal kargaşa, terörist eylemler, doğal afetler, sağlık riskleri ve şiddetli hava koşulları gibi durumlardan kaynaklanan değişikliklerden sorumluluk kabul etmeyeceğimiz gibi para iadesi de yapmayacağımızı belirtmek isteriz.

18 yaşımdan büyük olduğumu deklare eder ve Smile Property Management & Smile Gayrimenkul şirketinin kiralama şartnamesini kabul ederim. Bu anlaşma ile evin sözkonusu tarihlerde başkasına kiralanmayacağı teminat altına alınmaktadır. Afet ve mücbir sebepler durumunda bu sözleşme geçersiz olacaktır. İhtilaf durumunda Bodrum mahkemeleri yetkilidir.

 

 

Online Villa Talep Formu
Hayır Evet
Hayır Evet
İlan No: SMV11721
+90 252 319 3530