Bodrum Villa Kiralama
Güven & Hizmette 15. Yıl - TÜRSAB Acenta No: 7532
 Bodrum Kiralık Villa & Apart Arama   

Villa Star

Bodrum Güllük'te 6+1 Muhafazakar Denize Sıfır 6+1 Kiralık Yazlık Kiralık Villa
Aylık 140000 TL 'den başlayan fiyatlarla
Villa ID
SMV11947
Şehir
Bodrum
Konum
Güllük
Ev Tipi
Villa
Yatak Odası
6
Kapasite
12 kişi
Banyo
6
Havuz Tipi
Özel Havuz
   DESTEK HATTI    +90 554 887 3636
AYLIK KİRALAMA FİYATLARI
1 Mayıs - 31 Mayıs 
140000 TL
1 Haziran - 30 Haziran 
165000 TL
1 Temmuz - 31 Temmuz 
220000 TL
1 Ağustos - 31 Ağustos 
220000 TL
1 Eylül - 30 Eylül 
165000 TL
1 Ekim - 31 Ekim 
140000 TL
 • Genel Bilgiler
 • Bölge Bilgisi
 • Rezervasyon Şartları

Villa star villalarımızın kalbinden bir tanesidir..Bodrumun en bakir mevkiilerinden olan güllük beldesinde bulunmaktadır.. Denize sıfır olması açısından avantajlı ve ottoman mansion tarzı ile siz misafirlerimizi ağırlamak için sizleri beklemektedir.Villamzıda 6 yatak odası 6 adet banyo bulunmaktadır.Geniş ve ferah konaklama yapmak isteyen aileler için en tarz villalarımızdan bir tanesidir.Tamamen muhafazakar ve gözlerden uzak bir tatil arayanlar için bulunmaz bu villamızda size haydi tatil fırsatını kaçırmayın ve hemen bizimle iletişime geçin..
 • 12 km Havaalanına
 • 4 km, Şehir Merkezine
 • 30 mt Plaja
 • 1 km Dolmuş Durağına
 • 2 km Restaurantlara
 • 500 mt Markete
 • 2 km Sağlık Merkezine
Bulaşık Makinasi
Buzdolabı
Çamaşır Makinası
Ekmek Kızartma Makinesi
Fırın
Klima
Mikrodalga Fırın
Mutfak Aksesuaları
Tv
Yemek Masası
2 Kişilik Koltuk
3 Kişilik Koltuk
Klima
Orta Sehpa
Televizyon
Bahçe
Bahçe Masa & Sandalye
Balkon
Güvenlik Kamerası
Havuz
Otopark
Şezlong
Evcil Hayvan Getirilemez
Sigara İçilemez
 • 10000 TL Hasar Depozitosu

 

Güllük

Belde merkezinden, Bodrum - Milas Havaalanı 9 km, Bodrum 43 km, Milas 24 km, İzmir 224 km. uzaktadır. Deniz, kara, hava yolunun hangisini tercih ederseniz Güllük'e ulaşabilirsiniz. Çok sayıda yat ve tekneyi barındırma kapasitesine sahip limanıyla denizden, sadece 9 km uzaktaki Milas - Bodrum Havaalanı'nda hava yoluyla, gerek otobüs şirketleri, gerekse özel aracınızla kara yolundan beldeye ulaşım olanaklarına sahipsiniz.

Ayrıca, Güllük-Milas, Güllük-Bodrum arasında düzenli olarak yapılan minibüs taşımacılığından ve taksilerden günlük seyahatleriniz için yararlanabilirsiniz.

Güllük tarihi ile ilgili ilk bilgilere Bizans kaynaklarından ulaşılmaktadır. Daha çok bir balıkçı kasabası olarak tasvir edilen bölgenin o dönemlerdeki adının ne olduğu bilinmemekle birlikte bugünkü Milas'ın bir devamı olduğu sanılmaktadır. Kendine özgü taş evleri taş sokakları ve balık çeşitliliği ile anlatılan Güllük burada yaşanan bir efsanenin ünlü yazar Cevat Şakir Kabaağaçlı tarafından kaleme alınmasıyla Türkiye'de popüler hale gelmiştir. Her ne kadar efsanenin Güllük'ün hemen karşı kıyısında yeralan antik kent İasos'ta geçtiği söylensede bir çok yazılı kaynağa göre Güllük'ün İasos'a göre daha ileri bir yerleşik düzende olması ve efsanenin anlatıldığı bölge coğrafyasının Güllük ile benzerlik göstermesinden dolayı Hermias efsanesinin kuvvetle muhtemel Güllük'te yaşandığı sanılmaktadır.

Ünlü yazar Cevat Şakir Kabaağaçlı bölge halkının ileri gelenleri ile yaptığı görüşmeler ve Güllük'te yaptığı incelemeler sonrasında efsanenin tam olarak burada geçtiğine kanaat getirmiş ve bunu Anadolu Efsaneleri (1954) adı kitabında okurlarına duyurmuştur.

Ege Bölgesinin genel özelliği olan, dağların denize dik olarak uzanmasıyla oluşan dantel gibi koylar, Güllük Körfezi'ni süslemektedir. Güllük'teki yükseltiler dağ özelliğinden çok, tepe özelliği taşır. Körfez içinde; Tavşan, Büyük ada, Domuz, Yılan, Metelik ve Salih adaları yer almaktadır.

 

REZERVASYON VE KİRALAMA ŞARTLARI

 1. RESERVASYON &ÖDEME: Rezervasyon yaptığınız ev ile ilgli toplam kira bedelinin %50si, 3 iş günü içinde banka hesabımıza yatmalıdır. Reservasyon kapora bedeli tarafımızca teslim alındığında kiraladığınız ev, isminize belirtilen tarih aralığında reserve edilip, müşteriye konfirme edilir . Kalan bakiyeniz ise tatiliniz başlamadan 30 gün önce yine aynı hesaba yatmalıdır. Ödemeler banka yolu ile havale veya İstenirse kredi kartı ile de yapılabilir. Ödemenin tamamı yapılmadan ev teslim edilemez. Kiralama bedeli yabancı para birimi ise ve müşteri ödemeyi TL bazında yapmak isterse ödemeyi yapacağı günün , http://www.paragaranti.com/pages/doviz.jsp adresindeki  Garanti şubesiz satış kuru baz alınır.
   
 2. ELEKTRİK - SU: 21 Gün/Gece ve üzeri konaklamalarda müşteri kaldığı dönem içerisinde kullandığı elektrik ve su parasını öder. Müşterinin eve giriş ve çıkışında sayaçlar okunur. Aradaki fark birim fiyat ile çarpılıp alınan depozito bedelinden düşülür.
   
 3. CHECK-IN, CHECK-OUT: Evlere giriş (Check-in) saat 16:00’dan sonra, çıkış (Check-out) ise saat 10:00’da olmalıdır. Bu arada kalan zaman dilimi evlerin temizliği ve bir sonraki müşterinin girişi için ayrılmıştır. Sadece uygun durumlarda geç çıkış veya erken girişe izin verilir.Bunun haricinde kiracı belirtilen saatte çıkış yapmak zorundadır. Geç çıkış yapıldığı taktirde bu durumdan kaynaklanabilecek olan kayıpları ödemeyi taahhüt eder.
   
 4. HASAR DEPOZİTOSU: Kiraya verilen tüm evler için bir hasar bedeli tespit edilmistir, bu rakam 1000 TL - 10.000 TL arasındadır. Kiracı hasar bedelini kira ödemesi ile beraber  SPM Tur. Emlak Paz. Ltd. Şti. ‘e öder. Kiracı evden ayrılırken evi teslim aldığı haliyle teslim ettiği taktirde, eğer herhangi bir hasar veya eksik bulunmazsa, SPM Tur.Emlak Paz. Ltd. Şti depozito bedelini 3 ila 7 gün içerisinde banka havalesi ile müşterinin hesabına geri iade eder.
   
 5. TEMİZLİK: Tüm evler girişte temiz teslim edilir. Müşteri çıkışında yapılacak temizlik ücreti evin durumuna ve büyüklüğüne göre kiracıdan tahsil edilir. Çıkış temizlik bedeli evin oda sayısına göre ödenecek                 
 
 • KİRALAMA TARİHİ VEYA EVİN DEĞİŞTİRİLMESİ: Herhangi bir sebepten dolayı evin veya rezervasyon tarihinin değiştirilmesi için firmadan onay alınması gerekir. Firmadan onay alındıktan sonra tarih değişikliği yapılabilir.
 
 1. REZERVASYON İPTALİ:
Rezervasyon İptalleri yazılı olarak e-mail ve/veya faksla belirtilmek durumundadır.
Reservasyon iptal ödemesi, İptal talebinin elimize ulaştığı gün ile rezervasyonun başlayacağı tarih arasında, toplam tatil ücreti üzerinden hesaplanmaktadır. Buna göre;
Varıştan 10 hafta önceki iptallerde depozito iadesi yapılmaz.
70-43 gün öncesi iptallerde yapılan ödemenin %30 iadesi yapılmaz.
42-29 gün öncesi iptallerde yapılan ödemenin %50 iadesi yapılmaz.
28-22 gün öncesi iptallerde yapılan ödemenin %70 iadesi yapılmaz.
21-15 gün öncesi iptallerde yapılan ödemenin %90 iadesi yapılmaz.
14-0 gün öncesi iptallerde yapılan ödemenin %100 iadesi yapılmaz
 1. ÖZEL TALEPLER: Özel istek ve taleplerinizi karşılamak için elimizden geleni yapacağımızı, ancak bunun için bir garanti veremeyeceğimizi üzülerek belirtiriz.  
   
 2. MÜŞTERİ SORUMLULUKLARI:
·       Evin içerisinde sigara içilmesi yasaktır.
·       Hiç bir şekilde evcil hayvan kabul edilmez.
·       Her ev için maksimum kişi sayısı web sitemizde belirtilmiştir. Sözleşmede belirtilen kişiler haricinde evde başka kimse kalmamalı, Müşteri kiraladığı ev için reservasyon formunda ve/veya web sitemizde belirtilen kişi sayısını aşmamalıdır.
·       Müşteri vermiş olduğu bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu kabul ve taahhüt  eder. Müşterinin vermiş olduğu eksik yada yanlış bilgilerden kaynaklanan sorunlardan firmamız sorumlu değildir.
·       Müşteriler kiraladıkları  tatil konutunun tüm eşyalarını ve mobilyalarını kullanmaya yetkilidir.   Fakat tüm ekipmanları temiz ve hasar vermeden kullanmaya özen göstermelidir. Herhangi bir hasar ziyanda firmamızı haberdar etmelidir. 
Oluşan herhangi bir hasarın bedeli neyse depozitodan düşülecektir.  Hasar bedeli depozito bedelinden yüksek ise müşteri fazlasını ödemeyi kabul eder.
·       Müşteriler kiraladığı evin çevresindeki komşulara karşı anlayışlı olmalı ve çevreyi rahatsız edecek her türlü davranış ve gürültüden sakınmalıdır. Ayrıca kanunen yasak olan herhangi bir yasadışı (silah,uyuşturucu,kaçakçılık vs..) faaliyet içinde bulunmamalıdır. Böyle bir durum karşısında SPM Tur. Emlak Paz. Ltd. Şti.’ nin  evi tahliye ettirme hakkı saklıdır.
Yukarıda belirtilen maddelerin ışığında SPM Tur. Emlak Paz. Ltd. Şti. geri para iadesi olmadan kontratı iptal eder.
        
 1. FİRMANIN SORUMLULUKLARI:
·       SPM Tur. Emlak Paz. Ltd. Şti. giriş tarihinde evlerin temiz ve noksansız teslim edilmesinden sorumludur.
·       Çalışma saatleri nisan ayından itibaren Pazartesi –Cumartesi  09:00-19:00 saatleri arasındadır.  
·       Konutta olabilecek aksaklıkları(elektrik arızası,su arızası vs.) en kısa zamanda onarımını veya bakımını yaptırır. Fakat yaz aylarının çok yoğun olması sebebi ile gecikmeler yaşanabileceğini de hatırlatmak isteriz.
·       Müşterilerin özel kıymetli eşyalarından firmamız hiç bir şekilde sorumlu degildir. Tatil beldelerinde hırsızlık olaylarının olabileceğini dikkate alarak misafirlerimizin dikkatli olmalarını öneriyoruz.
·       Seyahat sigortası yaptırmanızı öneririz. Eve ait eşyaların çalınması, zarar görmesi veya benzer koşullarda, olay yerinde inceleme yapan polis veya jandarmanın raporuna göre hareket edilecektir.
·       Tamamen kontrolümüz dışında gerçekleşen savaş, savaş tehdidi, toplumsal kargaşa, terörist eylemler, doğal afetler, sağlık riskleri ve şiddetli hava koşulları gibi durumlardan kaynaklanan değişikliklerden sorumluluk kabul etmeyeceğimiz gibi para iadesi de yapmayacağımızı belirtmek isteriz.

18 yaşımdan büyük olduğumu deklare eder ve Smile Property Management & Smile Gayrimenkul şirketinin kiralama şartnamesini kabul ederim. Bu anlaşma ile evin sözkonusu tarihlerde başkasına kiralanmayacağı teminat altına alınmaktadır. Afet ve mücbir sebepler durumunda bu sözleşme geçersiz olacaktır. İhtilaf durumunda Bodrum mahkemeleri yetkilidir.

 

 

Online Villa Talep Formu
Hayır Evet
Hayır Evet
İlan No: SMV11947
+90 252 319 3530